Nabídka pracovních míst

Votoplast s.r.o., hledá zaměstnance na pozici: Instalatér, topenář.

Pracovní náplň:

  • Výkonávání běžných prací spojených s nabízenou pozicí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nebo vyučen
  • Znalost technologických postupů
  • Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci
  • Chuť pracovat, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Proplácení přesčasů
  • Příspěvek na stravenky

V případě zájmu prosíme o kontaktování sekretariátu tel: +420 595 043 398

Informace o firmě
Firma VOTOPLAST, s.r.o. vznikla v roce 2000 ze soukromé firmy VOTOPLAST - Pater Zdeněk, která je na našem trhu od roku 1991. K dnešnímu dni je naše firma vlastníkem majetku v účetní hodnotě cca 12 mil. Kč.

Úspěšnou realizací významných staveb si VOTOPLAST - Pater Zdeněk, dnešní VOTOPLAST, s.r.o. vybudovala celkem bohatou základnu technických znalostí a zkušeností v daném oboru zdravotně technických instalací (rozvody vody, kanalizace, plynovodu apod.), ústředního vytápění (rozvody topení plast, měď, kov, strojovny kotelen výměníkových stanic apod.).

Zaměstnává přes 30 pracovníků v oborech instalatér a topenář. Má vlastní vozový park, je materiálově i ekonomicky soběstačná. Firma používá materiály tuzemských i zahraničních výrobců (FV-plast, Wavin, Geberit, Viega, Marley, Vaillant, Sanco, Dakon, Buderus, Revel-Pex apod.). Instalaci provádí naši zaměstnanci, kteří mají patřičná oprávnění k montáži těchto materiálů.

Firma VOTOPLAST, s.r.o. se také zabývá velkoobchodem a maloobchodem s instalačním materiálem voda, topení a plyn se sídlem v Hlučíně, ul. Horní 383/2.

Firma vlastní také certifikát ISO 9001:2009.

Firma se zapojila na základě rozhodnutí MPSV ze dne 25.6.2013 do projektu „Komplexní vzdělávání proti hospodářské krizi ve stavebnictví„.

Spolumajitelé firmy: p. Zdeněk Pater, p. Martin Pater, p. Marián Karpita
Další informace
» společnost Votoplast, s.r.o. má příslušná oprávnění k podnikání dle živnostenských listů
» na společnost Votoplast, s.r.o. nebyl prohlášen konkurz, nebylo zahájeno konkurzní nebo    vyrovnávací řízení, nebyl na návrh na prohlášení konkurzu tento zamítnut pro nedostatek    majetku a společnost není v likvidaci
» společnost Votoplast, s.r.o. nemá v evidenci daní zachyceny daňové nedoplatky
» nikdo ze statutárních zástupců společnosti Votoplast, s.r.o. nebyl pravomocně odsouzen
» nikdo z odpovědných zástupců společnosti Votoplast, s.r.o. nebyl podle zvláštních předpisů    upravující výkon odborné činnosti disciplinárně potrestán
» společnost Votoplast, s.r.o. nemá splatný nedoplatek na pojistném veřejného zdravotního    pojištění, na pojistném sociálního zabezpečení nebo na příspěvku na státní politiku    zaměstnanosti.
Firma Geberit se zabývá výrobou sanitární techniky. Sortiment této společnosti lze rozdělit do dvou skupin a to na sanitární systémy, mezi ně patří montážní prvky pro závěsná WC, bidety a umyvadla, baterie pro veřejný sektor, splachovací systémy, zápachové uzávěrky a toalety s integrovanými sprchovacími funkcemi.

Druhou skupinou jsou potrubní systémy, jenž zahrnují potrubní a kanalizační systémy pro domácnosti a průmysl.
Záruční a pozáruční servis
zajišťuje firma Votoplast
V dodávkách sanitární techniky a armatur se FRANKE Washroom systems řadí mezi přední výrobce na světě. Specializuje se na výrobu nerezových doplňků a vodovodních armatur ve vysoké kvalitě s hlavním zaměřením na veřejný sektor s kladením důrazu na snížení nákladů při jejich provozu.

Armatury Franke jsou úsporné, pohodlné ať už řízené elektronicky s bezdotykovým ovládáním, nebo hydraulicky samouzavírací.Speciální technika ventilů zaručuje několik miliónů použití. Díky robustním materiálům a povrchům jsou armatury vhodné i na místa ohrožena vandalstvím.
Záruční a pozáruční servis
zajišťuje firma Votoplast
JSME DRŽITELE CERTIFIKÁTU
MANAGEMENTU JAKOSTI
VOTOPLAST s.r.o.
Horní 383/2
748 01 Hlučín
CSS / XHTML 1.0
Webové řešení Moravia Media production